DSC_1211-300x189

Organic Crunchy Granola Bars

My family loves granola bars but buying multiple boxes each week gets very pricey. At Whole Foods one box of granola bars can be as much as $4.00. My solution to not spending a huge amount of money each week on granola bars was to start making them from scratch and surprisingly they are more… [Read More]